Відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту,депутатської діяльності,етики, засобів масової інформації та правопорядку, роботи з громадськими організаціями, соціального захисту населення, комунальної власності, транспорту та зв'язку.
Дата: 26.05.2023 11:43
Кількість переглядів: 51
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/b2dcc17a55a16bad18b7af92e97a4c47.jpg)
Засідання провів голова комісії Анатолій ШТЕПАН. Участь в її роботі взяла секретар ради Наталія ЦЕХМІСТРЕНКО.
Комісією розглянуто профільні питання та проекти рішень селищної ради до них.