Привітання з професійним святом працівників відділення Катеринопільської підстанції екстреної (швидкої) медичної допомоги
Дата: 26.05.2023 11:35
Кількість переглядів: 53
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/a947426829a0ac0dbcdcda8f15d0a3bd.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/a694a54e79b76274cc65b0afeb2152f1.jpg)
Володимир Коваленко відзначив, що благородна і життєво-важлива робота медиків завжди затребувана, а у воєнний час набуває ще й особливого значення. Він подякував працівникам екстренки за самовіддану, добросовісну, професійну роботу персоналу та вручив грамоти фельдшерам з медицини невідкладних станів Катеринопільської підстанції екстреної медичної допомоги Зуєнко Вікторії Порфирівні та Ткаченко Людмилі Яківні.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/af0c439156d2838d1bbfacb820741078.jpg)