Селищний голова Володимир Коваленко взяв участь в урочистих заходах щодо вшанування пам'яті Генія українського народу.
Дата: 23.05.2023 14:50
Кількість переглядів: 97
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/f50b26c4886843f78259407f94084d83.jpg)
Традиційно відбулася піша хода "Останнім шляхом Кобзаря" від Успенського собору до Чернечої гори, де знаходиться могила нашого земляка, поета, прозаїка, мислителя, живописця, етнографа .
Сьогодні, у часи повномасштабної війни, розгорнутої росією, сила Тарасового слова підтримує український народ та звитягу наших оборонців, надихає на боротьбу з російським агресором, допомагає боронити рідну землю. ![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/f398ea15490372871dfa13f0f6800d5a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/f398ea15490372871dfa13f0f6800d5a.jpg)
«Борітеся – поборете, Вам Бог помагає!», – заповідав нам великий геній Тарас Шевченко і ці його пророчі слова звучать немов духовний заповіт, щоб не втратити сил боротися, перемогти і відбудувати міцну, вільну, незалежну державу.
Слава тобі, Великий Кобзаре!
Слава Україні!
Слава Героям!![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/aa4abf24b996637b539a217307c69d6d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/aa4abf24b996637b539a217307c69d6d.jpg)