Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Підтримка військових та їхніх родин- це першочергове завдання, над яким працюємо постійно.

Дата: 09.05.2023 10:12
Кількість переглядів: 88

Фото без опису  Від 24 лютого 2022 року, коли повномасштабна війна прийшла в нашу країну і кожну родину, кожен з нас зрозумів, що тільки об’єднавши всі зусилля військових і всього українського народу, ми зможемо протистояти ворогу. Тому, з перших днів війни, у такий важкий час для нашої країни, всі мешканці Катеринопільської територіальної громади стали активно допомагати нашим захисникам, котрі, як ніколи, потребували й потребують в даний час допомоги та підтримки людей. Згуртувавшись разом, волонтери, представники місцевого бізнесу, громадськості, працівники всіх сфер діяльності та небайдужі люди нашої територіальної громади свої сили спрямували на підтримку територіальної оборони, ЗСУ, наших мобілізованих захисників-земляків, а також на допомогу їхнім сім’ям, родинам, що переїхали до нас з окупованих територій чи населених пунктів, що перебували постійно під обстрілами.

Одними із перших, хто активно включилися в допомогу та й продовжують це робити й дотепер – це працівники комунальних підприємств, закладів й установ Катеринопільської селищної ради. Саме вони вже більше року щомісячно перераховують свій одноденний заробіток на благодійність. До цієї благодійної справи доєдналися й сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства та місцеві підприємці. А щоб збір цих благодійних коштів та їх використання було прозорим, їм в цьому допомагає Громадська організація «Організація ветеранів України Катеринопільської територіальної громади», головою якої є Поліщук Микола Маркович.

Загалом за період з березня 2022 року по березень 2023 рік вдалося зібрати та перерахувати на благодійних рахунок вищезгаданої громадської організації коштів в сумі 2954,1 тис.грн. Зокрема, працівниками: апарату Катеринопільської селищної ради майже 635,0 тис.грн, закладів культури (бібліотек, будинків культури, краєзнавчого музею) – 114,4 тис.грн, Лисичобальківської пожежної команди – 13,8 тис.грн, Катеринопільської музичної школи – 18,9 тис.грн, закладів та установ освіти (школи, дитячі садки, БДЮТ, відділ освіти, молоді та спотрту) – 283,6 тис.грн, відділу фінансів селищної ради – 54,1 тис.грн, Катеринопільської багатопрофільної лікарні - 19,3 тис.грн, Катеринопільського ЦПМСД - 23,6 тис.грн, Катеринопільської ДЮСШ -10,6 тис.грн, Катеринопільського УСЗН -1,3 тис.грн. Сільськогосподарськими підприємствами, фермерськими господарствами, місцевими підприємцями та ФОПами перераховано благодійних коштів на суму 1772,5 тис.грн.

Всі кошти, що надійшли на благодійний рахунок ГО «Організація ветеранів України Катеринопільської територіальної громади» за період з березня 2022 року по березень 2023 року, використанні в повному обсязі. Зокрема, на придбання амуніції (зимова та літня форма, взуття, шеврони, рюкзаки, тощо) – 150,7 тис.грн, на придбання дизельного палива для забезпечення потреб волонтерського центру та Катеринопільської територіальної оборони - 799,4 тис.грн, на придбання амуніції для військовослужбовців ЗСУ (тактичні рюкзаки, берци, тактичні рукавиці, наколінники) -162,0 тис.грн, тканини та фурнітури для пошиття військової форми, балаклав, розгрузок – 87,1 тис.грн, на придбання автомобільних запчастин, господарських та канцелярських товарів, облаштування санітарних умов для роти охорони – 113,4 тис.грн, на облаштування укриттів та фортифікаційних споруд – 123,6 тис.грн, придбання бронежилетів для мобілізованих до лав ЗСУ та роти охорони – 656,8 тис.грн, створення недоторканого запасу продуктів харчування для військовослужбовців та незахищених верств населення – 19,3 тис.грн, придбання квадрокоптерів, тепловізорів, автомобілів для військовослужбовців ЗСУ – 390,1 тис.грн, матеріальна допомога сім’ям загиблих військовослужбовців – 306,0 тис.грн, на допомогу деокупованим територіям Харківської та Херсонської областей – 30,6 тис.грн, на матеріали з облаштування пункту незламності - 4,5 тис.грн, на придбання матеріалів для укриття та захисту об’єктів критичної інфраструктури (газорозподільної станції) – 3,6 тис.грн, ремонт автомобіля для ЗСУ – 9,4 тис.грн та на придбання господарських матеріалів для стрілецького батальйону роти охорони – 97,6 тис.грн.

Дяуємо кожному, хто вніс та продовжує вносити свій посильний внесок у обороноздатність нашої країни! Адже, перемога твориться нашими військовими. Тому, забезпечити їх усім необхідним для збереження їхнього здоров’я та життя — це наш обов’язок! Долучайтесь до цієї благодійної справи!

Разом до ПЕРЕМОГИ!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора