Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Відбулася робоча нарада з керівниками підприємств, закладів та установ комунальної власності, виконавчих органів Катеринопільської селищної ради та структурних підрозділів апарату

Дата: 05.05.2023 15:20
Кількість переглядів: 88

Фото без описуУчасть в нараді взяв начальник Звенигородської РВА Юрій Піковський. В своїй промові він відмітив, що Катеринопільська територіальна громада, одна із найзгуртованіших в Звенигородському районі та має тісну співпрацю з районними державними органами влади. Він подякував нашій громаді за всебічну допомогу та вжиті заходи в питанні оборони нашої країни від окупантів та забезпечення ЗСУ, а також в підтримці ВПО, евакуйованих осіб та постраждалих від військових дій на Сході та Півдні України. Також він закликав й надалі наполегливо працювати над пошуком додаткових резервів щодо наповнення бюджету громади та згуртовуватись і тісно співпрацювати заради пришвидшення довгоочікованої Перемоги над рф.

Розгляд питань розпочали з стану наведення благоустрою на території центру громади –смт Катеринопіль. Наразі благоустроєм селища найактивніше займається КП «Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство», працівниками якого забезпечується прибирання вулиць, тротуарів, площ та інших громадських місць. Вже проведено обрізку дерев та кущів, очистку та побілку бордюрів, розпочато роботу з обкошування площ, газонів та сапання квітників. Разом із працівниками Катеринопільського лісництва розпочато роботу з розчистки березового гаю по вул Вʼячеслава Чорновола та узбіччя дороги по вул Черкаська.

Підсумовуючи проведену роботу, селищний голова Володимир Коваленко акцентував увагу керівника Катеринопільського СЖКГ Петра Підгірного на благоустрої кладовищ та доручив начальнику відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства Максиму Левчуку провести відповідну роботу з підприємцями та власниками суміжних територій щодо благоустрою своїх підвідомчих територій.

Далі Максим Левчук проінформував щодо стану проведення ремонтних робіт на дорогах комунальної власності. На даний час вже проведено поточний ремонт – білощебенового покриття перехресть вулиць Лісова та Івана Франка, провулків Лісовий та Івана Франка, вулиць Миру та Садова смт Катеринопіль. Також проведено ямковий ремонт дорожнього покриття по вулицях Соборна, Сергія Єфремова, В’ячеслава Чорновола та Дружби. По населених пунктах громади розпочато підготовчу роботу щодо запланованого ремонту доріг комунальної власності.

Щодо виконання бюджету територіальної громади. За інформацією начальника відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій селищної ради Альони Радзівіл за 4 місяці поточного року забезпечено виконання дохідної частини бюджету на понад 125 відсотків. Також нею було зазначено, що не дивлячись на значне перевиконання, працівниками відділу проводиться відповідна робота з платниками податків щодо погашення заборгованості по платежах до бюджету громади. Відповідно до наданої інформації Звенигородської ДПІ ГУ ДПС у Черкаській області станом на 01.04.2023 обліковується заборгованість по податках до бюджету громади в сумі 1281,7 тис грн. Завдяки поведеній роботі з платниками щодо погашення заборгованості за квітень місяць було сплачено 253,3 тис грн.

Також, з метою наповнення бюджету територіальної громади, селищним головою було наголошено на проведенні відповідної роботи відділом земельних відносин, аграрних питань та екології селищної ради щодо проведення інвентаризації (звірки) даних актуальності наявної в ГУ ДПС інформації про земельні ділянки та їх власників для визначення мінімального податкового зобов’язання і щодо внесення змін до діючих договорів оренди земельних ділянок в частині підвищення ставок орендної плати до рівня не нижче 12 відсотків.

Ще в ході наради селищним головою була звернута увага всіх керівників комунальних підприємств та закладів на реалізацію запланованих заходів щодо підготовки до нового опалювального сезону.

Розглянули питання перебування внутрішньо переміщених осіб у місцях компактного проживання, соціального супроводу сімей загиблих військовослужбовців у зв’язку з військовою агресією російської федерації, сімей військовослужбовців, які здійснюють заходи з оборони України, а також зниклих безвісті за особливих обставин.

Селищний голова Володимир Коваленко за підсумками наради дав доручення керівникам відповідно до повноважень структурних підрозділів, які вони очолюють.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора