Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 06.04.2023 08:20
Кількість переглядів: 114

Фото без опису 03 квітня в залі засідань Катеринопільської селищної ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому були присутні старости старостинських округів, керівники комунальних підприємств та закладів, структурних підрозділів селищної ради. Засідання розпочали із вшанування пам’яті загиблих Героїв-земляків, захисників України та жертв війни хвилиною мовчання.

 Першим розглянули питання про проведення у 2023 році благоустрою населених пунктів Катеринопільської територіальної громади. Прийнятим рішенням затверджено план заходів з проведення благоустрою, озеленення, наведення належного санітарного стану населених пунктів підприємствами, установами, організаціями, закладами, суб’єктами підприємницької діяльності та жителями громади, а також утворено робочу групу, яка буде контролювати хід проведення робіт.

На засіданні виконкому також обговорили закінчення опалювального періоду 2022-2023 років підприємствами, установами, закладами комунальної власності Катеринопільської селищної ради. 31 березня комунальні котельні, які використовують природній газ для опалення, вимушені були зупинити роботу у зв’язку з припиненням постачання природного газу. Котельні, які використовують альтернативне паливо, поки продовжили роботу, у зв’язку з погіршенням погодніх умов. Враховуючи ці обставини, виконкомом доручено керівникам комунальних закладів вжити заходів щодо закінчення опалювального періоду за умови, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря буде перевищувати 8°C.

З метою врегулювання відносин у сфері управління відходами виконавчим комітетом затверджено План заходів щодо реалізації на території Катеринопільської селищної територіальної громади Закону України "Про управління відходами"

В ході засідання також було заслухано інформацію про хід виконання Програми безповоротної фінансової підтримки комунального підприємства Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство Катеринопільської селищної ради на 2022-2023 роки, яку представили присутнім керівник підприємства Петро Підгірний та начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства селищної ради Максим Левчук. Під час розгляду проаналізували проблемні питання та окреслили основні вектори подальшої роботи.

Члени виконавчого комітету схвалили до розгляду на черговій сесії селищної ради проекти рішень щодо внесення змін до програм соціально-економічного розвитку, соціального захисту, охорони здоров’я, територіальної оборони, а також програму підтримки Катеринопільської підстанції екстреної (швидкої) медичної допомоги Звенигородської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги на 2023-2025 роки та програму підвищення ефективності забезпечення доступу до правосуддя на території Катеринопільської територіальної громади на 2023-2025 роки. Відповідно було схвалено й проект рішення селищної ради щодо змін до бюджету громади на 2023 рік, якими передбачено фінансування невідкладних питань.

Заслухавши інформацію заступника голови адміністративної комісії при виконавчому комітеті селищної ради Олени Поліщук про роботу адміністративної комісії за 2022 рік, члени виконавчого комітету доручили комісії і надалі забезпечувати своєчасне, всебічне та об’єктивне з’ясування обставин кожної справи, причин та умов, що призвели до вчинення Фото без описуадміністративних правопорушень. Разом з тим, відмітили необхідність активізації діяльності посадових особ, уповноважених виконавчим комітетом на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

Врахувавши доповідь т.в.о начальника відділу земельних відносин, аграрних питань та екології селищної ради Віктора Орла, у зв’язку з кадровими змінами, були внесено зміни до складу постійно діючих комісій та робочої групи, які утворені виконавчим комітетом.

Далі за клопотаннями жителя смт Катеринопіль та старости Гончариського старостинського округу були надані дозволи на видалення зелених насаджень.Фото без опису

За заявами громадян та пропозиціями громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті, прийняті відповідні рішення щодо постановки однієї особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування на квартирний облік та зняття 7 громадян з такого обліку.

Після закінчення засідання виконкому, селищний голова провів робочу нараду із старостами старостинських округів, де були розглянуті питання, які стосувались організації їх роботи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора