A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

З В І Т СТАРОСТИ НОВОСЕЛИЦЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ ПРО РОБОТУ ЗА 2022 РІК

Дата: 05.04.2023 16:14
Кількість переглядів: 84

Фото без опису   До Новоселицького старостинського округу Катеринопільської селищної територіальної громади входить один населений пункт - село Новоселиця. В селі налічується 582 домогосподарств, з них 303 - домогосподарства, в яких зареєстровані громадяни. Всього по Новоселицькому старостинському окрузі Катеринопільської селищної територіальної громади налічується 713 зареєстрованих жителів.
Соціальними об’єктами села є: Новоселицька філія Катеринопільського ліцею № 1, сільський будинок культури, бібліотека, фельдшерський пункт, відділення стаціонарного догляду Центру надання соціальних послуг Катеринопільської селищної ради, відділення поштового зв’язку.
В адмінмежах Новоселицького старостинського округу знаходиться 3077,2га землі, в тому числі площа села 554,9032га.
Протягом року проводились роботи по благоустрою села – насаджувались клумби, білились бордюри та дерева, прибиралися стихійні сміттєзвалища. По мірі заростання центру села та установ бур’янами, проводилося їх постійне скошування та прибирання. Підтримувався належний санітарний стан на кладовищі, благоустрій території біля пам’ятника загиблим воїнам, біля монументу Слави, в’їзного знаку в село.
Проведено ремонт вулиці Чкалова на суму 99986,40 грн. та провулку Червоний на суму 99913,20 грн.
За сприяння ФГ «Новоселиця» та ФГ «Агродана» вже декілька років безкоштовно, своєчасно та якісно очищаються дороги від снігу.
Проведено прийом громадян - 6 осіб, видано довідок - 323, вчинено нотаріальних дій – 7, з них видано довіреностей – 6.
Проводився облік багатодітних сімей, облік учасників АТО, УБД на території інших держав, інвалідів війни, дітей війни, матерів – героїнь, облік громадян, які отримують допомогу згідно програми «Соціальний хліб», облік зареєстрованих та знятих з реєстраційного обліку громадян села;
Проводилось оповіщення юнаків 2006 року народження, які підлягають приписці до призовної дільниці в січні 2023 року, оформлено їхні документи та подано до 4 відділу Звенигородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;
Проводився облік військовозобов'язаних громадян та призовників, які перебувають на військовому обліку у Новоселицькому старостинському окрузі.
Торгівля:
На території села працює 4 приватних магазини. Забезпеченість населення продуктами харчування та промисловими товарами на належному рівні.
Транспорт та зв’язок:
Село обслуговується транспортним сполученням з обласним центром – (дизель-поїзд Черкаси-Умань щоденно) та з селищем Катеринопіль (приватний рейс автобуса – три рази на тиждень).
Охорона здоров'я:
На території Новоселицького старостинського округу Катеринопільської селищної територіальної громади функціонує фельдшерський пункт. Технічний стан приміщення, в якому знаходяться ФП добрий.
Культура:
Сільська бібліотека працювала щоденно.
Соціальний захист та зайнятість:
В селі працює один соціальний працівник, який обслуговував в 2022 році 8 одиноких та самотньо-проживаючих жителів. Проводилася робота щодо забезпечення надання громадянам житлових субсидій – 5 субсидій оформлено на тверде паливо та 95 субсидій на газове опалення.
На території села проживає 9 багатодітних сімей.
Реформування земельних відносин та охорона довкілля:
Всього в адмінмежах Новоселицького старостинського округу Катеринопільської селищної територіальної громади налічується 3077,2 га земель, з них 554,9032 га – в межах населеного пункту.
На території населеного пункту працює 5 основних орендарі:
ФГ «Новоселиця» /директор Ярмоленко О.І./, - всього земель 1687,24 га, з них:
458 паїв, площею 1153,75 га, відсоткова ставка орендної плати – 20,3 %;
Землі резерву та запасу – 371,72 га під 12%
Господарські будівлі та двори 26,6872 га під 8%
Рілля в межах населеного пункту – 23,72 га під 8%
Не витребувані земельні частки (паї) – 101,45 га 3%
Польові дороги та шляхи 9,92 га під 8%
ФГ «Світанок» /голова Деркач Є.В./ - 15,0 га
ФГ «Світлана» /голова Коврига В.І./ - 40,0 га
ФГ «Агробаза» /директор Кузьменко В.В./, - 27,00 га (рілля) – під 12%;
ФГ «Агродана» /керуючий Лісовий О.М./ - орендує 76 паїв, площею 187,15 га – під 7,5 %.
В селі налічується 78 вихідці, які обробляють 96 земельні частки (паї), площею 234,11 га та ТОВ НВФ «Урожай» - орендує 3 паї, площею 8,25 га - під 12 % орендної плати.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора