Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Шляхи розвитку системи екстреної допомоги напрацьовують на Черкащині

Дата: 05.04.2023 16:13
Кількість переглядів: 82

Фото без опису    Медики «екстренки», представники профільного міністерства, міжнародні експерти нині працюють в області. Тут проходить спільна нарада бюро ВООЗ в Україні та Міністерства охорони здоров’я України щодо функціонування та розвитку системи екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

На Черкащину завітали керівники центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з усієї України. Також до дискусії долучилися перший заступник міністра охорони здоров’я Сергій Дубров і керівник офісу ВООЗ в Україні Гійом Сімонян. 

Фото без опису

– Обмін досвідом у сфері екстреної медичної допомоги в різних регіонах країни дає нам змогу проаналізувати роботу регіональної служби, напрацювати варіанти вирішення проблемних питань, зрозуміти вектор розвитку системи екстреної медичної допомоги України в цілому, – зауважив начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець. – Приємно, що Черкащина вкотре стає майданчиком для фахових дискусій. Сподіваюсь, ця комунікація мине максимально продуктивно.

Між тим, в області з перших днів повномасштабної війни особливу увагу приділяють сфері охорони здоров’я. На Черкащині діє потужний заклад із надання екстреної медичної допомоги. Центр екстреної медичної допомоги тісно співпрацює з госпіталями з інших регіонів для надання допомоги та перевезення постраждалих від збройної агресії рф. Його бригади надають меддопомогу на деокупованих територіях.

Фото без опису– Нам треба утримувати і зміцнювати цей фронт, враховуючі всі виклики, – наголосив очільник області Ігор Табурець. – І ми над цим щоденно працюємо з медиками. Дякую керівникові Ігореві Фесуну та всьому колективу за чітку позицію.

Нагадаємо, сьогодні Обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф передали 9 нових автомобілів. Автопідсиленням обласна «екстренка» завдячує підтримці United24 та Олені Зеленській, Міністерству охорони здоров’я України та Всесвітній організації охорони здоров’я.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора