Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Фахівці центру контролю та профілактики хвороб продовжують профілактувати COVID-19

Дата: 21.03.2023 15:30
Кількість переглядів: 57

Фото без опису    Як засвідчують дані статистичної звітності щодо інфекційної захворюваності, COVID продовжує набирати обертів в Україні, зокрема у нашій області. До того ж на Черкащині на початку березня було підтверджено циркуляцію нового штаму коронавірусу Омікрон ХВВ.1.5 або «Кракен», який здатний викликати важкий перебіг захворювання у людей похилого віку та людей з ослабленим імунітетом.

Фахівці Державної установи «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» продовжують здійснювати комісійні обстеження суб’єктів господарювання щодо дотримання протиепідемічних вимог у зв’язку з поширенням COVID-19.

У межах цієї роботи фахівці  з початку року провели майже 300 комісійних моніторингових візити до закладів продовольчої та непродовольчої торгівлі, громадського харчування, місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, соціальних закладів та закладів освіти.

За наслідками візитів власникам, керівникам об’єктів надано відповідні пропозиції щодо забезпечення виконання рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України протиепідемічних вимог. Крім того, проведено понад тисячу бесід серед працівників, відвідувачів закладів та 10 лекцій для організованих аудиторій із питань профілактики захворювання на COVID-19.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора