Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Комарова в смт Катеринопіль.

Дата: 10.03.2023 15:15
Кількість переглядів: 119

Катеринопільська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення та внесення пропозиції  щодо перейменування вулиці Комарова в смт Катеринопіль та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

Організатор громадського обговорення – Катеринопільська селищна рада.

Суб’єкти, які внесли пропозицію щодо перейменування вулиці Комарова на вулицю Анатолія Федоренка в смт Катеринопіль – жителі вулиці Комарова.

Громадське обговорення проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989 "Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій", рішення Катеринопільської селищної ради від 24.09.2021 № 11-28/VIII "Про підготовку і внесення на розгляд селищної ради питань щодо найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, парків, скверів та інших об’єктів на території Катеринопільської територіальної громади".

Громадське обговорення провести у формі консультацій з громадськістю на офіційному веб-сайті Катеринопільської селищної ради. Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення вносяться в письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх вносить, протягом не менше 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: 20501, Черкаська обл., смт Катеринопіль, вул. Соборна, 12, електронну адресу: sr.kater.ck@ukr.net, тел.:(04742)22104, за посиланням: https://katerynopil-miskrada.gov.ua/feedback/.

Відповідальні особи за організацію проведення громадського обговорення щодо перейменування  вулиці Комарова в смт Катеринопіль:

начальник відділу містобудування,  архітектури, інфраструктури та житлово – комунального господарства селищної ради Максим Левчук;

начальник відділу організаційно-інформаційного забезпечення, запобігання та виявлення корупції апарату селищної ради її виконавчого комітету – Оксана Вишнівська.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Громадське обговорення заплановано провести також у формі опитування мешканців: вулиці Комарова в смт Катеринопіль, для розгляду пропозицій щодо перейменування вулиць.

 Зустріч із жителями вулиці Комарова смт Катеринопіль провести  18 квітня 2023 року з 17:30 до 18:30 на вказаній вулиці.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Катеринопільської селищної ради за посиланням: http://katerynopil-miskrada.gov.ua  в строк до 29 травня 2023 року.

 

Громадське обговорення щодо перейменування вулиці Комарова  в смт. Катеринопіль продовжено відповідно до розпорядження селищного голови від 29.05.2023 № 20-р "Про внесення змін до розпорядження селищного голови від 10.03.2023 № 10-р "Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Комарова в смт Катеринопі

 

https://katerynopil-miskrada.gov.ua/news/1686053082/

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора