Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими повідомляє про новий інструмент пошуку зниклих за особливих обставин громадян України.

Дата: 19.01.2023 17:25
Кількість переглядів: 96

Фото без описуОмбудсменами України та росії напрацьовано офіційний канал комунікації, за допомогою якого українці можуть звертатися щодо пошуку рідних та близьких, безвісти зниклих за особливих обставин.

Відтепер громадяни України можуть звертатися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо зниклих безвісти громадян, які можуть перебувати на території держави-агресора або на тимчасово окупованих територіях України. Такі звернення український Омбудсмен опрацьовуватиме спільно з Уповноваженою з прав людини в рф. Про це досягнуто відповідних домовленостей під час перемовин омбудсменів у Анкарі.

На звернення від громадян України надаватиме відповідь офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за результатами комунікації з російською стороною.

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини можна звернутися за телефоном «гарячої лінії» 0800-50-17-20, 044-299-74-08, або в інший спосіб, вказаний на сайті Омбудсмена https://ombudsman.gov.ua/uk.

Нагадуємо, що на сайті Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими опублікована Дорожня карта https://koordshtab.gov.ua/roadmap , у якій описані поради, рекомендації та алгоритми дій родини військовослужбовця у випадках, якщо вінвона зникли безвісти, потрапили у полон чи загинули.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора