Привітання з Днем працівників державної виконавчої служби
Шановні працівники державної виконавчої служби!
Щиро вітаємо вас із професійним святом - Днем працівника державної виконавчої служби, яке відзначається сьогодні, 17 грудня! Робота державного виконавця складна і відповідальна, саме від вашої компетентності, сумлінності та неупередженості залежить своєчасність і повнота виконання судових рішень.
Сумлінність, неупередженість та здатність знаходити правильні рішення у найскладніших ситуаціях – це ті чесноти, яким має слідувати кожен представник вашої професії.
Бажаємо вам професійних звершень та успіхів, творчої наснаги, миру, міцного здоров’я та добробуту вашим родинам.
Нехай вірність обов’язку і надалі буде життєвим кредо усіх працівників державної виконавчої служби, а професійні зусилля будуть винагороджені довірою і повагою людей.
Зі святом!
З повагою,
Селищний голова Володимир Коваленко, депутатський корпус та виконавчий комітет Катеринопільської селищної ради