Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Другий Всеукраїнський Фермерський форум: «Де фермеру взяти гроші?»

Дата: 22.11.2022 16:16
Кількість переглядів: 137

Фото без описуВсеукраїнська асоціація громад запрошує фермерів громади та працівників, відповідальних за агросектор, взяти участь у Другому Всеукраїнському Фермерському форумі приуроченому до Дня працівників сільського господарства.

Дата проведення:

  • 25 листопада 2022 року о 14:00

Тема заходу: «Де фермеру взяти гроші?»

Організаторами Форуму: Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ), Всеукраїнський Конгрес Фермерів (ВКФ) за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку АГРО.

На захід запрошені представники Міністерства аграрної політики та продовольства України з презентацією державних програм підтримки, представники грантових програм для аграріїв, представники фінансових установ та банківського сектору з програмами кредитування та інші організації.

Захід передбачає зв’язок за допомогою ZOOM між студією у м. Києві та приміщеннями в громадах, а також одночасно транслюватиметься на YouTube-каналі ПроLand за посиланням

Для отримання посилання на ZOOM, необхідно заповнити реєстраційну форму

Спікери:

  • Тарас ВИСОЦЬКИЙ – перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України. Тема доповіді: Актуальні програми державної підтримки фермерів.
  • Ксенія СИДОРКІНА - Директорка Програми USAID з аграрного і сільського розвитку АГРО. Тема доповіді: Підтримка агровиробників від Програми USAID АГРО.
  • П’єр ВОТЬЄ - Керівник офісу ФАО в Україні (участь уточнюється). Тема доповіді: програми підтримки для фермерів України від Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) в Україні.
  • Артем ПАНЧЕНКО - Керівник Департаменту агробізнесу Приватбанку. Тема доповіді: Кредитні продукти для фермерів від Приватбанку.
  • Андрій ДУБЕЙ - Заступник Голови Правління Страхової компанії UNIVERSALNA. Тема доповіді: Страхові продукти для фермерів.

З повагою, Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора