Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Про інформаційну кампанію «ДІТИ ВІЙНИ»

Дата: 21.11.2022 17:06
Кількість переглядів: 146

З метою поширення інформації та сприяння розшуку дітей, які зникли безвісти, були незаконно переміщені або депортовані до російської федерації чи інших країн публікуємо інформацію щодо проведення заходів інформаційної кампанії «Діти війни» в тісній співпраці з проектом Уряду Канади «Супровід урядовим реформ в Україні» (SURGe), який реалізується Alinea International Ltd, за участю Офісу Генерального прокурора, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Національного інформаційного бюро та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

«Діти війни» – це єдина платформа, яка надає актуальну та зведену інформацію про дітей, що постраждали внаслідок війни російської федерації проти України (загиблі, поранені, зниклі безвісти, депортовані), та тих, кого вдалося розшукати і врятувати. Кількісні показники щодня оновлюють правоохоронні органи.

«Діти війни» – це універсальний канал зв'язку з правоохоронними органами: Національною поліцією України, Офісом Генерального прокурора, а також з Національним інформаційним бюро.

Спільними зусиллями розшукаємо та повернемо кожну українську дитину додому!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора