A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

В області застосовано графіки аварійних відключень

Дата: 17.11.2022 17:23
Кількість переглядів: 125

Через критичну ситуацію в об’єднаній енергосистемі країни та велику кількість пошкоджених енергооб’єктів по Черкаській області з 18 листопада об 00:00 годин розпочнуть застосовувати графіки аварійних відключень з уточненням годин відключення/включення. Про це інформують у ПАТ “Черкасиобленерго”.

Такі графіки застосовуються у дві черги, де на три години вимикатиметься електроенергія та на три години вмикатиметься. Період відключення сягатиме три години, але може бути і довшим. Можливі зміни в годинах відключення/включення за розпорядженням диспетчера НЕК «Укренерго» без попередження.

Нині живлення області здійснюється з обмеженням потужності задля збереження енергосистеми та її відновлення. Просимо зберігати спокій, енергетики роблять усе можливе для стабілізації роботи енергосистеми на Черкащині.

Для зручності громадян фахівці ПАТ «Черкасиобленерго» працюють над розробкою та оптимізацією ГАВ (графіків аварійних відключень з уточненням годин відключення/включення), які будуть оприлюднені на сайті Товариства


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора