Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

30 вересня - День усиновлення

Дата: 30.09.2022 10:21
Кількість переглядів: 212

Фото без опису В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з християнським святом Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

 Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою є посмішки щасливих дітей, які дарують радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

 Щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників. Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у Вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, маму і тата. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.

 Бажаємо всім Вам миру, перемоги, міцного здоров’я, щастя та злагоди. Хай щедрість і милосердя Ваших душ примножується з кожним днем. Нехай Віра, Надія і Любов ніколи не покидають Ваші серця. Хай повниться дитячим щасливим сміхом Ваші домівки, і ростуть здоровими і успішними Ваші діти. Хай щедрість і милосердя Ваших душ примножується з кожним днем. І нехай разом з прекрасним моментом усиновлення у Ваших сім’ях назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя!

 З повагою,

 Селищний голова Володимир Коваленко,

 депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора