Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Чергова перемога катеринопільчан на футбольному полі

Дата: 21.09.2022 14:36
Кількість переглядів: 290

Фото без опису Минулої неділі на стадіоні «Колос» в смт Катеринопіль відбувся товариський турнір з футболу, на який завітали юнацькі команди «Спартак» з м. Кропивницький, «VICTORI» з м. Первомайськ та Звенигородської ДЮСШ. Катеринопільчан представляла юнацька команда Катеринопільської ДЮСШ, тренер Анатолій Дубовцев.

Ігри проходили по коловій системі. В першій грі з командою «VICTORI» катеринопільчани після рахунку 0:2 не в їхню користь, зуміли мобілізуваться та вирвати перемогу з рахунком 3:2. Голи від катернопільчан забили Олександр Боянов, Злата Піщана та Данило Дробязко.

Другу гру зіграли команди із Звенигородки та Кропивницького з рахунком 2:5. В третій грі команда з Кропивницького виграла в комади з Первомайська із рахунком 5:2.

В четвертій грі катернопільчани грали із командою Звенигородської ДЮСШ. Гра видалася для нашої команди не з простих. Перший тайм закінчився в нічию з рахунком 1:1. Гол від нашої команди забив Олександр Боянов. В кінці другого тайму на допомогу команді катеринопільчан прийшов добре поставлений удар Оскара Севастянова. Рахунок гри 2:1 на користь нашої команди.

П’яту гру команди Первомайська і Звенигородки зіграли в нічию з рахунком 1:1.

У шостій вирішальній грі між командами з Кропивницького та Катеринополя, попередньо фаворитом вважалась команда «Спартак», але катеринопільські юнаки, проявивши свої найкращі якості, дуже впевнено виграли з рахунком 5:0! Голи забили: два Олександр Боянов та по одному Арсен Шкуренко, Марк Цехмістренко і Ярослав Топалов.

Отже, беззаперечними переможцями товариського турніру стала команда Катеринопільської ДЮСШ!

По закінченню турніру відбулося нагородження команд та їх гравців.

1 місце – Катеринопільської ДЮСШ «Колос»

2 місце – ФК «Спартак» м.Кропивницький

3 місце - ФК «VICTORI» м. Первомайськ

4 місце - Звенигородської ДЮСШ.

Кращим бомбардиром визнали Одександра Боянова (Катеринопіль) .

Кращий гравець – Арсен Шкуренко (Катеринопіль).

Кращий воротар- Іван Пучка ( Кропивницький).

Переможцями у футбольних конкурсах стали:

Битва капітанів – Євген Саліванов ( Кропивницький).

Битва вораторів- Назар Янковий (Катеринопіль).

Удар на влучність- Лопатін ( Первомайськ).

Жонглювання – Олександр Салата (Катеринопіль).

Щиро дякуємо за надання благодійної допомоги на проведення футбольного турніру місцевим підприємцям В’ячеславу Зайченку, Олегу Бабченку, Геннадію Савранському, Олександру Трохименку та старості Пальчиківського старостинського округу Миколі Боброву.