Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

200 днів, як ми всі разом працюємо на перемогу України, – Ігор Табурець

Дата: 12.09.2022 09:33
Кількість переглядів: 288

 

Економічний, аграрний, медичний та оствітній фронти тримає Черкащина в тилу, допоки наші ЗСУ боронять нас на передовій. Про 200 днів повномасштабної війни на Черкащині розповів начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

– 200 днів повномасштабної війни, 200 днів нашої сили та незламності, 200 днів, як ми всі разом працюємо на перемогу України, – каже очільник Черкащини. – Наші воїни показують просто неймовірні результати в боротьбі з російськими окупантами. Звільняють місто за містом, кілометр за кілометром, вибивають ворога з української землі. Завдяки нашим Збройним Силам Черкащина має змогу працювати та підтримувати армію.

Чим жила та як працювала область під час повномасштабного вторгнення в тилу, які пріоритети у роботі розповів Ігор Табурець в інтерв’ю.

– Ми тримаємо економічний, аграрний, медичний і освітній фронти, підтримуємо громадян, для яких наша область стала прихистком, а також постраждалі регіони, допомагаємо підприємцям із релокацією і тепер точно знаємо, хто наші друзі та партнери, – відзначив він. – Тримаймо стрій, черкащани! Життя переможе! Україна переможе!

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора