A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Відбулося перше засідання чергової 22 сесії Катеринопільської селищної ради VIII скликання

Дата: 26.08.2022 14:10
Кількість переглядів: 314

Фото без опису   На засіданні були присутні запрошені керівники комунальних підприємств та відділів апарату Катеринопільської селищної ради.
Роботу сесії розпочали із вшанування пам’яті загиблих земляків-захисників та всіх військовослужбовців ЗСУ, що віддали своє життя, обороняючи незалежність та територіальну цілісність нашої країни.
В ході пленарного засідання були розглянуті питання, внесенні до порядку денного та попередньо розглянуті профільними постійними комісіями селищної ради.
Зокрема, заслухали інформацію про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Катеринопільської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки, звіти керівників комунальних підприємств Катеринопільського центру первинної медико-санітарної допомоги, Катеринопільської багатопрофільної лікарні та Катеринопільського селищного житлово-комунального господарства про виконання фінансових планів за ІІ квартал 2022 року та внесення змін до них. Відповідно по цих же комунальних підприємствах розглянули та затвердили фінансові плани на 2023 роки.
З метою здійснення в умовах воєнного стану забезпечення необхідних потреб Катеринопільської селищної ради внесено зміни до рішення селищної ради щодо визначення переліку та обсягів закупівель товарів, робіт і послуг, що фінансуються з бюджету територіальної громади.
При розгляді земельних питань, більшість з яких стосувалися внесення змін до діючих договорів оренди земельних ділянок комунальної власності та невитребуваних земельних часток (паїв), депутати керувалися позитивними висновками профільної постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування, екології, охорони навколишнього середовища та додатковими надходженнями до бюджету територіальної громади. По всіх внесених змінах до договорів, що розглядались на сьогоднішній сесії, збільшено ставку орендної плати до 12 відсотків від нормативно-грошової оцінки землі.
Далі з метою залучення до співфінансування утримання Катеринопільської багатопрофільної лікарні, яка надає медичні послуги мешканцям всіх населених пунктів колишнього Катеринопільського району, прийнято звернення до Єрківської селищної ради та Мокрокалигірської сільської ради щодо надання субвенції бюджету Катеринопільської селищної територіальної громади на утримання цього медичного закладу.
Фото без описуКрім того, у зверненні до Мокрокалигірської сільської ради депутати селищної ради просили надати субвенцію в сумі 120,0 тис грн на співфінансування витрат по утриманню Лисичибалківської місцевої пожежної охорони, команда якої виїжджає на локалізацію пожеж в населені пункти Мокрокалигірської територіальної громади та передбачити додаткові кошти на утримання Ярошівської філії Катеринопільської дитячої музичної школи на період вересень-грудень поточного року.
Далі було затверджено Статути Катеринопільської дитячої музичної школи та Катеринопільського ліцею №2 з положеннями про його філії у новій редакції.
Перейменовано Катеринопільський заклад загальної середньої освіти №1 разом його філіями в Катеринопільський ліцей №1 з відповідною зміною назв його філій та Лисичобалківський і Шостаківський заклади загальної середньої освіти в гімназії.
Фото без описуНа закінчення першого пленарного засідання селищної ради було надано згоду на безоплатне прийняття з державної власності у комунальну власність Катеринопільської селищної територіальної громади станції супутникового зв’язку Starlink, за допомогою якої заплановано забезпечувати доступ до мережі Інтернету в Катеринопільській багатопрофільній лікарні.Фото без опису
Детальніше про те, що обговорювали депутати і які рішення приймали ми детально проінформуємо згодом. Слідкуйте за нашими публікаціями на офіційному веб-сайті Катеринопільської селищноі ради і на цій сторінці Катеринопільської територіальної громади та будьте в курсі діяльності селищної ради та її виконавчих органів.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора