З нагоди Дня Незалежності України вручено Почесні грамоти
Дата: 25.08.2022 14:28
Кількість переглядів: 331
За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі трудові здобутки, активну громадську позицію, значний особистий внесок у справу зміцнення Української державності та з нагоди Дня Незалежності України вручено Почесні грамоти Звенигородської районної військової адміністрації лікарю з функціональної діагностики КНП "Катеринопільська багатопрофільна лікарня" Войтенко Аріадні Борисівні та старості Гуляйпільського старостинського округу Піщаному Миколі Петровичу.![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/dfdc6b6be5a44b790c64adce323b49a2.jpg)
« повернутися