ДЕПУТАТИ ПРАЦЮВАЛИ В ПРОФІЛЬНИХ КОМІСІЯХ
Дата: 25.08.2022 14:22
Кількість переглядів: 274
У ході підготовки до проведення пленарного засідання чергової 22 сесії міської ради VIII скликання, депутати працювали у профільних постійних комісіях. Обговорили питання, проекти рішень з різних напрямків діяльності, що виносяться на розгляд сесії.
У роботі комісій також взяли участь керівники та спеціалісти структурних підрозділів апарату селищної ради та її виконавчих органів. ![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/602f6c87d488aa592a37557698293c49.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/760d9e6a6f99eb7bfb029e354c997c03.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/892628067447d4c56a95cdb6feaf4378.jpg)
« повернутися