Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Понад 60% закладів освіти Черкащини мають рекомендовані укриття, – Ігор ТабурецьПонад 60% закладів освіти Черкащини мають рекомендовані укриття, – Ігор Табурець

Дата: 19.08.2022 15:39
Кількість переглядів: 265

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В області триває підготовка до початку навчального року. Заклади освіти нині облаштовують укриття, аби мати змогу розпочати навчання в офлайні. Спеціально створена комісія оглядає кожну установу – від великих міст до найменших сіл: школу, садочок, училище, коледж чи університет. На цьому наголосив очільник області Ігор Табурець.

– Наше спільне завдання з місцевою владою та освітянами – ці заклади мають бути місцями безпеки, – наголосив він. – Наразі вже понад 60% закладів освіти Черкащини мають рекомендовані укриття. У майже 400 – ще тривають ремонтні роботи.

Нині він ознайомився з підготовкою шкіл однієї із сільських громад Черкаського району. Тут до старту навчального року ставляться з усією відповідальністю. Укриття облаштовують, згідно з вимогами.

– Формат навчання і в цих школах, і в решті будемо визначати спільно з батьками учнів, – додав Ігор Табурець. – Ми ж створюємо умови для навчання і в онлайні, і в убезпеченому офлайні.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора