Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

До відома сільгоспвиробників Катеринопільської територіальної громади

Дата: 15.08.2022 17:05
Кількість переглядів: 249

   Фото без описуЗа повідомленням Департаменту агропромислового розвитку Черкаської  облдержадміністрації Міністерством аграрної політики та продовольства України 12 серпня 2022 року запущено онлайн платформу Державний аграрний реєстр (ДАР), яка тепер відкрита для реєстрації всім українським аграріям. Найближчим часом у ДАР з’являться перші програми допомоги дрібним фермерам, які вирощують сільськогосподарські культури або тримають корів.

        ДАР (dar.gov.ua) – це єдиний цифровий хаб для агровиробників України. Платформа працює подібно до реєстрів сільгоспвиробників, які існують у всіх країнах – членах ЄС. Агровиробники, зареєстровані у ДАР, зможуть подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, а також позик і технічної допомоги від ЄС та інших міжнародних донорів.

        Доступ до ДАР: www. dar.gov.ua

        ДАР створений на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування Державного аграрного реєстру та удосконалення державної підтримки виробників сільськогосподарської продукції», постанови Кабінету міністрів України № 573 від 02.06.2021 «Про функціонування Державного аграрного реєстру».

        Запис відкриття Державного аграрного реєстру (ДАР) можна переглянути за посиланням:http://www.youtube.com/watch?v=Y9difxyE40o&t=567s

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора