Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Національний банк запустив сайт із фінансової грамотності “Талан”

Дата: 02.08.2022 11:48
Кількість переглядів: 236

Фото без опису   Сайт із фінансової грамотності “Талан” запрацював відсьогодні. Проєкт створений спеціально для освітян, які працюють з дітьми та дорослими, повідомляють в НБУ.

Сайт покликаний сформувати й розвинути спільноту педагогів-тренерів із фінансової грамотності в Україні, які будуть допомагати змінювати фінансову культуру українців.
– “ТАЛАН” – це перший крок Національного банку для підготовки вчителів, які викладатимуть предмет “Підприємництво та фінансова грамотність” у школах. Другий наш крок – організація навчання для вчителів, – сказав заступник Голови НБУ Олексій Шабан під час зустрічі з педагогами з нагоди презентації проєкту.
Разом із сайтом стартувала літня школа з фінансової грамотності “ТАЛАН” від НБУ. Літня школа – це місячна навчальна програма з фінансових тем для педагогів. Перший набір школи налічує 500 вчителів.
Другий набір має відбутися під час зимових шкільних канікул. Реєстрацію вже відкрито, тож поспішіть потрапити до команди майбутніх фахівців із фінансової грамотності.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора