A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

До уваги власників пасік, розміщених у межах населених пунктів Катеринопільської територіальної громади!

Дата: 27.07.2022 16:33
Кількість переглядів: 144

Фото без опису    Відповідно до Закону України "Про бджільництво" та Державних санітарних правил "Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві", регіональний виробничий підрозділ Катеринопіль ТОВ "НВФ "Урожай" повідомляє про обробіток посівів пестицидами та агрохімікатами в період:
з 29 по 30 липня 2022 року на земельних ділянках площею 160га, які розташовані за межами смт Катеринопіль, та межують з с. Розсохуватка.
з 30 по 31 липня 2022 року на земельних ділянках площею 123га, які розташовані за межами смт Катеринопіль, та межують з с. Гуляйполе.
Обробіток буде проводитись посівів кукурудзи із застосуванням: - препарату Інсектицид Престо концентрат суспензії, клас токсичності, класифікація ВООЗ – 3, прикордонно-захисна зона для бджіл не менше 3-4 км, обмеження льоту для бджіл 2-3 доби. Метод обробки наземний в нічний час.
Відповідальна особа за обробіток Гавриш С.В.,
його контактний телефон: 096-772-27-49.
   Виробничий підрозділ звертає увагу власників пасік, які розташовані в межах територіальної громади, про небезпеку для бджіл у вказаний вище період та необхідність вивезення пасік у безпечне місце.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора