Катеринопільські футболісти знову виборолили призові місця!
Дата: 25.07.2022 11:01
Кількість переглядів: 183
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/f3686550541456595230dbd36d0b379a.jpg)
Від Катеринопільської ДЮСШ приймали участь дві команди. Обидві наші команди в своїх групах виграли у противників та зустрілися на футбольному полі грати між собою за 1-2 місце.
Отже, відразу двома кубками поповнили свою колекцію футболісти Катеринопільської ДЮСШ! Кращим гравцем та бомбардиром з 14-ма забитими голами у всіх іграх був визнаний Боянов Олександр.
Кращим воротарем визнаний Янковий Назар. Отримавши порцію майстерності, величезну кількість позитивних емоцій та задоволення, без травм та пригод в черговий раз привезли юні футболісти перемогу до рідного Катеринополя! Вітаємо!!! Подяка тренеру Анатолію Дубовцеву і батькам дітей за підтримку та виховання підростаючого покоління спортсменів Катеринопільщини!![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/a931427a2ab65d0b06068813b1d536e2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/4cb9b3d3d19f4dea2fe11c95614c7161.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/a931427a2ab65d0b06068813b1d536e2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/4cb9b3d3d19f4dea2fe11c95614c7161.jpg)