A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

До уваги споживачів природного газу Катеринопільської територіальної громади

Дата: 19.07.2022 14:12
Кількість переглядів: 153

 За інформацією ГК "Нафтогаз України" більшість постачальників газу, в тому числі й ТОВ "ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ", не змогли забезпечити виконання своїх функцій для побутових споживачів. Тому з 1 травня 2022 року понад 8,8 млн українських домогосподарств автоматично приєдналися до ГК «Нафтогаз України». Починаючи з цієї дати, рахунки за спожитий газ мають бути оплачені до ГК «Нафтогаз України». Однак через те, що попередній постачальник газу ТОВ "ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ" виставив рахунки за фактично ненадані послуги, певна кількість клієнтів вже встигли їх сплатити.
 У цій ситуації ГК "Нафтогаз України" інформує споживачів газу як повернути переплату та надає роз'яснення щодо найбільш актуальних запитань:
? Рахунки за спожитий газ у травні та в наступних періодах мають бути сплачені до ГК «Нафтогаз України».

? На даний момент механізму щодо автоматичного переведення коштів між компаніями від попереднього постачальника до ГК «Нафтогаз України», на жаль, не існує.

? Радимо кожному споживачу газу звернутись з відповідною письмовою заявою на повернення переплати до попередньої газопостачальної компанії, тобто до представників ТОВ "ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ" (довідково для абонентів громади: Служба обліку природнього газу знаходиться за адресою вул Вільного Козацтва, 42 смт Катеринопіль. Графік роботи цієї служби: з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00, обідня перерва щоденно з 12.00 до 13.00, вихідні дні - субота та неділя.)
? До заяви на повернення коштів платнику необхідно додати:
? копію паспорта,
? копію ідентифікаційного номера,
? інформацію щодо повних банківських реквізитів власного карткового рахунку (з зазначенням IBAN, МФО, ЄДРПОУ банку) ? при собі мати оригінал квитанції про оплату рахунків за спожитий природній газ (у разі сплати за травень, червень 2022р.)
? Вищевказані документи необхідно подавати до Служби обліку природнього газу.

? За наслідками розгляду заяви газопостачальна компанія має надати відповідь протягом 14 календарних днів та повернути переплату. Проте в умовах воєнного стану терміни повернення можуть бути довшими.

?? ? Важливо: кожен споживач має отримати номер особового рахунку в ГК «Нафтогаз України». Зробити це можна одним із способів: - на сайті gas.ua у розділі «Дізнатись номер рахунку»;
- у головному меню у розділі “№ особового рахунку” у чатботі GASUA у Viber, Telegram і NaftogazGasSupply у Facebook Messenger;
- телефоном за номерами контакт-центру: +38 066 300 28 88
+38 098 300 28 88
+38 093 300 28 88 Після отримання особового рахунку необхідно зареєструватися в особистому кабінеті my.gas.ua. З його допомогою зручно дізнатися та оплатити рахунки, отримати акт звірки тощо.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора