До уваги власників пасік, розміщених у межах населених пунктів Катеринопільської територіальної громади!
Дата: 15.07.2022 14:11
Кількість переглядів: 167
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/47e8b8239aaa26a2e12493f222b22663.jpg)
Обробіток буде проводитись посівів озимого ріпаку із застосуванням:
- препарату Інсектицид Піктор, клас токсичності, класифікація ВООЗ – 3, прикордонно-захисна зона для бджіл не менше 2-3 км., обмеження льоту для бджіл 1-2 доби;
-- препарату Інсектицид Моспілан, клас токсичності, класифікація ВООЗ – 3, прикордонно-захисна зона для бджіл не менше 2-3 км., обмеження льоту для бджіл 1-2 доби.
Метод обробки наземний в нічний час.
Відповідальна особа за обробіток Гавриш С.В., контактний телефон: 096-772-27-49.
Виробничий підрозділ звертає увагу власників пасік, які розташовані в межах територіальної громади, про небезпеку для бджіл у вказаний вище період та необхідність вивезення пасік у безпечне місце.