A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

ВІдбулась робоча нарада щодо підготовки до нового навчального року закладів освіти Катеринопільської територіальної громади

Дата: 08.07.2022 16:02
Кількість переглядів: 231

 Нещодавно, селищний голова Володимир Коваленко провів робочу нараду щодо підготовки до нового навчального року закладів освіти Катеринопільської територіальної громади. Участь в нараді взяли заступник селищного голови Ірина Міненко, працівники відділів освіти, молоді та спорту, цивільного захисту, військового обліку, мобілізаційної роботи та забезпечення правопорядку, містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства селищної ради.

 В ході наради, враховуючи, що менш ніж за два місяці розпочнеться новий навчальний рік, підготовка до якого наразі вже триває, було визначено одним із важливих завдань - облаштування у закладах освіти захисних споруд, призначених для укриття в разі отримання сигналу «Повітряна тривога». Адже, безпека дітей та працівників навчальних закладів – це головне.

Відповідальним особам відділу освіти, молоді та спорту було наголошено на необхідності доведення керівникам закладів освіти громади завдань, які необхідно врахувати при підготовці та облаштуванні приміщення для укриття, з чітким дотриманням вимог та рекомендації до таких захисних об'єктів у плані належного оповіщення, визначення кількісної спроможності приміщення укриття, вентиляційної системи, місць для сидіння, достатньою кількістю запасів питної та технічної води, резервного штучного освітлення (електричними ліхтарями, свічками, гасовими лампами), виносними баками для нечистот, що щільно закриваються, первинними засобами пожежогасіння, засобами надання медичної допомоги, тощо.

За підсумками наради Володимир Коваленко доручив відділу освіти, молоді та спорту селищної ради комісійно провести огляд захисних споруд , призначених для укриття дітей та працівників у закладах освіти територіальної громади, включивши до складу комісії представників ДСНС, Держпродспоживслужби та цивільного захисту. Акти, складені за результатами огляду цією комісією приміщень укриттів , для відповідного реагування подати у найкоротші терміни до відділу цивільного захисту, військового обліку, мобілізаційної роботи та забезпечення правопорядку селищної ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень