Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Увага! «Благодійний фонд «Право на захист» реалізує проєкт

Дата: 08.07.2022 15:04
Кількість переглядів: 321

Фото без описуБлагодійна організація «Благодійний фонд «Право на захист» (далі – БФ «Право на захист») реалізує проєкт «Забезпечення захисту прав та юридична допомога внутрішньо переміщеним особам та таким, що постраждали на сході України» за угодою з Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженці в Україні».

В Черкаській області Цент реєстрації ВПО на отримання допомоги від УВКБ ООН знаходиться за адресою: м. Черкаси бульвар Шевченка,460 (читальний зал бібліотеки ЧДТУ, вхід з вулиці Кобзарська).

Які родини мають право на реєстрацію у програмі:

домогосподарство, яке ведеться однією особою («неповна сім’я») з 2 або більше дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (старше 60 років);

особи похилого віку (старше 60 років), які є головами домогосподарств(тобто, домогосподарство ведеться однією/кількома особами похилого віку або особою похилого віку з одним чи кількома дітьми віком до 18 років);

домогосподарство з однією або кількома особами з особливими потребами;

прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (документально підтверджені).

ВАЖЛИВО, під час реєстрації повинні бути присутні всі члени родини.

Отримати допомогу від УВКБ ООН, можуть особи, які не отримували багатоцільову грошову допомогу від іншої організації міжнародної допомоги (Червоний Хрест, WFP, UNICE, NRC та інші міжнародні програми підтримки).

Реєстрацію в електронну чергу можна здійснювати за номером телефону 0931910120


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора