A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

УВАГА, ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!

Дата: 05.07.2022 15:03
Кількість переглядів: 193

 За повідомленням Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації та з метою забезпечення своєчасного реагування і недопущення виникнення пожеж в природних екосистемах: лісових масивах, рекреаційних зонах, лісосмугах, заплавах річок, торфовищах, на територіях об’єктів природно-заповідного фонду повідомляємо, що за інформацією Черкаського обласного центру з гідрометеорології, 05 липня 2022 року надзвичайна пожежна небезпека 5 клас прогнозується в Умані та Жашкові, в Смілі, Чигирині, Каневі та Звенигородці - висока (4 клас), у Золотоноші - середня (3 клас).

 У найближчі дві доби прогнозується суха та спекотна погода, яка сприятиме зростанню комплексного показника пожежної небезпеки в лісах, який наразі у західній частині області найвищий.

 Причинами виникнення пожеж в природних екосистемах можуть бути – кинутий недопалок або сірник, розведення вогнища, роботи у лісових районах, випалювання трави. Слід пам’ятати, що розпалювання вогнища в природних екосистемах: лісових масивах, рекреаційних зонах, лісосмугах, заплавах річок, торфовищах, на територіях об’єктів природно-заповідного фонду забороняється! У 90% випадків причина виникнення пожеж – це людський фактор.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора