Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Селищний голова Володимир Коваленко привітав з Днем медичного працівника та Днем фермера представників цих професій

Дата: 18.06.2022 21:03
Кількість переглядів: 214

Фото без опису Напередодні відзначення Дня медичного працівника та Дня фермера, вчора селищний голова Володимир Коваленко на черговому засіданні виконавчого комітету привітав представників цих професій.

 Він наголосив, що в тяжких умовах сьогодення, коли на території нашої держави йде війна, медичні працівники не перестають ні на мить дбати про найдорожче – життя і здоров’я людей. Своєю невтомною працею вони демонструють нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості, готовність у будь який час прийти на допомогу часто ризикуючи власним здоров`ям і життям.

 Вітаючи з професійним святом головного лікаря Катеринопільського центру первинної Фото без описумедико-санітарної допомоги Олену Пироженко, представника Катеринопільської багатопрофільної лікарні Олену Вареник та старшого фельдшера Катеринопільської підстанції екстреної(швидкої) медичної допомоги Ігоря Гончара і всіх медичних працівників нашої громади, Володимир Коваленко вручив грошові сертифікати для поліпшення матеріально-технічної бази медзакладів по 10 тис. грн.

 Сьогодні ж не зважаючи на труднощі, завдяки професійності, наполегливості, мФото без описуудрості та напруженій самовідданій праці наших фермерів, колосяться поля у територіальній громаді та підтримується розвиток в ній сільського господарства. З початку повномасштабної війни наші фермери постійно допомагають тримати стрій, підтримуючи Збройні сили України, а також всіляко допомогаючи жителям нашої громади і внутрішньо переміщеним особам, які знайшли свій прихисток у громаді .

 З нагоди професійного свята Дня фермера селищний голова привітав також Володимира Кузьменка, голову фермерського господарства "Агробаза", члена виконавчого комітету селищної ради, який багато років свого життя присвятивФото без опису саме фермерству.

 Володимир Коваленко від себе особисто, виконавчого комітету, депутатського корпусу та жителів Катеринопільської громади висловив подяку усім медичним працівникам та працівникам фермерських господарств за самовіддану працю, професіоналізм, добрі серця, золоті руки, вагомий особистий внесок у справу охорони здоров’я та соціально-економічний розвиток Катеринопільської громади.

 

Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора