A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Ігор Табурець озвучив представникам місцевого самоврядування ключові напрямки в роботі

Дата: 14.04.2022 16:09
Кількість переглядів: 244

Фахово, конструктивно, відповідально. Таких підходів до роботи вимагають на Черкащині від керівників усіх рівнів. На цьому наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець на нараді із представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Черкащини.

– Ми всі маємо оперативно реагувати на виклики воєнного часу, водночас працювати на перспективу, – додав він. – На Черкащині ситуація стабільна завдяки нашим захисникам. А значить наше завдання – працювати на економіку області та країни в цілому. Реакція на будь-який саботаж чи невиконання наказів і розпоряджень обласної військової адміністрації буде жорсткою.

Під час наради також очільник області також озвучив ключові завдання в роботі для органів виконавчої влади. З-поміж них такі основні:

  1. Місцеві бюджети: кошти слід раціонально та економно використовувати. Пріоритетність витрат фінансів – на оборону та найважливіші галузі життєдіяльності.
  2. Бізнес: діалог і співпраця. Влада на місцях повинна максимально сприяти підприємцям у роботі. Від них же очікують соціальної відповідальності. Держава допомагає бізнесу, що опинився у скруті. Підприємці, які справно працюють, мають платити податки.
  3. Внутрішньо переміщені особи: інтегрувати їх у життя громад. Натепер на постійне проживання в області лишились уже понад 93 тис. людей.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень