Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Інформаційний бюлетень Катеринопільської територіальної громади

Дата: 26.03.2022 15:22
Кількість переглядів: 273

Фото без описуТриває тридцята доба героїчного спротиву Української держави, українського народу російському воєнному вторгненню. Вже місяць як ми прожили й пропрацювали в умовах воєнного стану і як ніколи, об’єдналися заради нашої спільної перемоги над ворогом. Кожен в силу своїх можливостей намагається допомогти боронити українську землю від російського агресора, забезпечувати життєдіяльність територіальної громади, допомагати військовослужбовцям ЗСУ, територіальній обороні та вимушеним переселенцям з окупованих територій та зон активних військових дій.

?Наразі у Катеринопільській територіальній громаді ситуація контрольована та стабільна.

?На всій території громади щоденно діє комендантська година з 20.00 до 6.00 та встановлено світломаскувальний режим.

?Об’єкти критичної інфраструктури перебувають під охороною територіальної оборони.

?В штатному режимі працюють Катеринопільська селищна рада та її виконавчі органи.

?Медичні заклади територіальної громади також працюють в звичайному режимі та вживають невідкладних заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази, формуючи резерв медикаментів, ліків, перев’язувальних та паливо-мастильних матеріалів. Медики нагадують про необхідність дотримуватись карантинних вимог, пов’язаних із захворюваністю на COVІD-19 та наголошують на проведенні вакцинації від коронавірусної інфекції.

?Заклади загальної середньої освіти територіальної громади проводять навчання у дистанційному форматі, до якого запрошують приєднуватися й дітей шкільного віку з числа внутрішньо переміщених осіб.

? Адміністрації дошкільних закладів територіальної громади просять батьків утриматись від відвідування їхніми дітьми дитячих садочків та проводять по мірі можливості дистанційне навчання із своїми вихованцями. При Катеринопільському Центрі розвитку дитини «Сонечко» працює чергова група, яку відвідують діти працюючих батьків, які не можуть із ними залишатись вдома.

?У разі виникнення питань щодо пошуку роботи можна звернутися до Катеринопільської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості по вул. Соборна, смт Катеринопіль, довідки за телефоном (04742) 3 01 04 . Відслідковувати новини та інформаційні пости філії можна за посиланням в соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/profile.php?id=100066502513071

?У відділі обслуговування громадян №13 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області можна отримати консультацію щодо нарахування та одержання пенсійних виплат. Із собою необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та пенсійне посвідчення. Тел.: (04742) 2-31-67.

Для вирішення питань пенсійного забезпечення також можна телефонувати на Гарячі лінії Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області:
- для цивільних пенсіонерів - (0472) 36 08 01
- для пенсіонерів силових структур - (0472) 54 43 55
- телефон приймальні ГУ - (0472) 33 64 66.
Детальніше про діяльність управління та особливості пенсійного забезпечення в умовах воєнного стану можна прочитати тут: https://www.facebook.com/gupfuCherkassy

?З початку війни в територіальній громаді зареєстровано 669 вимушено переміщених осіб, з них 219 дітей, 325 жінок та 112 чоловіків, що прибули з різних куточків України, окупованих та охоплених активними бойовими діями. Їх реєстрація проводиться в Центрі надання адміністративних послуг Катеринопільської селищної ради по вул. Семена Гризла в каб.№102. Графік роботи: понеділок-четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 16.00 без перерви на обід.

?Для організації підтримки наших захисників, військовослужбовців ЗСУ та територіальної оборони, а також вимушених переселенців із зон окупації та воєнних дій розгорнуто в територіальній громаді волонтерський рух.
????Центр волонтерів Катеринопільщини працює в приміщенні бібліотеки громади по вул. Соборній, контактні особи центру Любов Приємська (тел.0681498571) та Людмила Ліневич (тел. 0955036883).
????Допомога матерям з дітьми, як тимчасово переміщеним особам, так і місцевим малозабезпеченим та багатодітнім сім’ям громади, надається в приміщенні кафе «Амплуа» по вул. Соборній (біля центру зайнятості), контактна особа Настя Шуба (тел.0990742190).
????Пункт Катеринопільської філії громадської організації «Підприємці Звенигородщини» з надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам знаходиться в приміщенні Катеринопільського Будинку культури по вул.Дружби, контактна особа Юлія Марченко (тел.0680418691) та Ольга Ляшун (тел. 0978574126).
????З питань отримання гуманітарної допомоги та інших соціальних послуг можна звертатися до Центру надання соціальних послуг селищної ради (керівник Анна Жоломко), який розміщений по вул. Соборна в приміщенні колишнього побуткомбінату.

Волонтерський рух в громаді активний і з кожним днем до нього долучаються все більше людей. Волонтери формують та доставляють на передову гуманітарні вантажі (захисне спорядження, продукти харчування, миючі та гігієнічні засоби), виготовляють маскувальні сітки, в’яжуть шкарпетки, шиють розгрузки та бронежилети, готують м’ясні консерви, випікають хлібобулочні вироби та здійснюють іншу важливу діяльність.

?До збору коштів на допомогу ЗСУ та територіальній обороні долучились громадські організації:
????ГО "Організація ветеранів України Катеринопільської територіальної громади" (код ЄДРПОУ: 35314942), якою відкрито рахунок, на який можна перерахувати кошти за реквізитами: банк ТВБВ №10023/0107 філії Черкаської обласного управління АТ "Ощадбанк" (код банку 354507), номер рахунку UA623545070000026000070108643

????ГО «Об’єднання Черкащани» (код ЄДРПОУ:39843643), якою в банку АТ КБ «ПРИВАТБАНК» відкрито рахунки:
UA513052990000026004031612905 (гривня)
UA563052990000026006041608112 (євро),
UA173052990000026007001609666 (долар).
?Налагоджена тісна співпраця з підприємцями, керівниками сільськогосподарських підприємств, фермерами та волонтерами громади щодо створення резерву продуктів для оперативного формування допомоги нашим захисникам, формуванням територіальної оборони та внутрішньо переміщеним особам.

?Відновлено автобусні рейси до Києва та Черкас, що були припинені в зв‘язку з вторгненням російських військ на територію України. Зокрема, рейс Катеринопіль-Київ, час відправлення згідно графіка з автостанції Катеринопіль о 07:45, який слідує маршрутом через Ватутіне, Звенигородку і Лисянку та рейс Ямпіль - Черкаси через Мокру Калигірку відправляється з Ямполя о 5:10 та слідує через Пальчик о 05:20 і смт Катеринопіль о 5:50. Враховуючи нестабільну ситуацію, пов’язану із введенням воєнного часу, всім бажаючим скористатися послугами перевізників за цими маршрутами необхідно попередньо уточнювати інформацію щодо їх здійснення за номерами телефонів: для київського рейсу - 068-300-70-04 до 21.00 год та черкаського рейсу - 067-224-70-40.

?У Катеринопільській територіальній громаді також вживаються заходи щодо організації перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території громади, в умовах воєнного стану та нестачі паливно-мастильних матеріалів. Досягнуто домовленостей, що здійснення перевезень, в тому числі пільгових категорій громадян, щонайменьше один раз на тиждень - щосереди.

??????ВАЖЛИВО

?Набув чинності Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», яким адаптовано трудові відносини під реалії війни. Детальніше читайте тут https://bit.ly/3JCc5pB.

?Внутрішньо переміщені особи, які були змушені покинути місце постійного проживання у зв’язку з широкомасштабним вторгненням Російської Федерації в Україну, отримають допомогу на проживання від держави у розмірі 3000 гривень на кожну дитину або людину з інвалідністю, та у розмірі 2000 гривень на кожну іншу особу. Відповідне рішення було ухвалено Урядом.

Виплата допомоги здійснюватиметься через Ощадбанк на банківський рахунок (за стандартом IBAN), який отримувач вказав у заяві на допомогу.

Допомога надаватиметься щомісячно з місяця звернення на весь період введення воєнного стану плюс один місяць після його припинення чи скасування.

Щоб отримати допомогу треба стати на облік як внутрішньо переміщена особа та отримати відповідну довідку. Стати на облік та замовити довідку можна у приміщенні відділу «Центр надання адміністративних послуг» Катеринопільської селищної ради

Детальніше: https://www.facebook.com/100064680309537/posts/340900171409324/

?Уряд знімає всі обмеження по програмі “5-7-9”. Будь-який український бізнес, якому потрібна підтримка, зможе отримати кредит за пільговими умовами. За більш детальною інформацією необхідно звертатися до банків-партнерів Програми, перелік яких зазначений на сайті 5-7-9.gov.ua

??????Застерігаємо мешканців всіх населених пунктів Катеринопільської територіальної громади про те, що на час воєнного стану спалювання сухої рослинності може бути прирівнено до диверсій. Навмисні підпали, вчинені в умовах воєнного стану, караються позбавленням волі на строк 15 років або довічним позбавленням волі, з конфіскацію майна.
Селищним головою наголошено відповідальним особам на посиленні контролю за дотриманням на території громади правил пожежної безпеки та притягненні до відповідальності правопорушників за самовільне спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків.

?Нагадуємо, що основними офіційними каналами інформування жителів територіальної громади з важливих питань, доступної допомоги та послуг залишаються:

????офіційний веб-сайт ? https://katerynopil-miskrada.gov.ua/
????сторінка у Фейсбук ? https://www.facebook.com/katerinopol.tg/

Також працюють додаткові канали передачі інформаційних повідомлень для оперативного інформування населення в умовах воєнного стану про важливі та надзвичайні події в територіальній громаді, районі, області, прийняті важливі рішення органів державної влади та місцевого самоврядування, а також для поширення повідомлень про повітряну тривогу:
????телеграм-канал "Катеринопільська територіальна громада"? https://t.me/+U21toZAGQ7BmNzUy
????спільнота у Viber "Катеринопільська ТГ"? https://invite.viber.com/...

????????Тотальний спротив українського народу продовжується!
???????? Разом переможемо!
????????Слава Україні!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора