Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Обласний центр зайнятості допомагає вимушеним переселенцям знайти роботу

Дата: 25.03.2022 12:51
Кількість переглядів: 151

Фото без опису Щоб допомогти державі на економічному фронті, фахівці служби зайнятості згуртовано працюють над тим, щоб скоординувати попит та пропозицію регіонального ринку праці. Від початку введення воєнного стану в Україні і до 23 березня 2022 року до Черкаської обласної служби зайнятості звернулися 185 внутрішньо переміщених громадян, 97 осіб отримали статус безробітних.

 Переважно це жителі Києва та Київської області, які перед цим працювали: керівниками, юристами, менеджерами, спеціалістами державної служби, інженерами, викладачами, лікарями, продавцями, кухарями тощо.

 На цей час обласна служба зайнятості обслуговує близько 15 тисяч безробітних. Зокрема, з 24 лютого 2022 року зареєстровано 1400 безробітних, а 1900 клієнтів за цей період були працевлаштовані. На сьогодні у базі даних обласної служби зайнятості налічується 365 вакансій, із них – 112 у місті Черкаси. Здебільшого, це робітничі професії.

 Наразі черкаські роботодавці потребують: бухгалтерів, водіїв автотранспортних засобів, швачок, фрезерувальників, двірників, слюсарів-електриків із ремонту електроустаткування тощо.

 Нагадаємо, що за допомогою можна звернутися до будь-якого центру зайнятості України, незалежно від зареєстрованого місця проживання чи місця перебування. Зареєструватись в центрі зайнятості можна трьома способами, зокрема: через портал «Дія» (лише зі стаціонарного ПК), скориставшись послугою «електронна черга» на вебсайті Державної служби зайнятості, або ж особисто прийти до центру зайнятості з необхідними документами. Покрокова інструкція з реєстрації тут: https://is.gd/slj2Jb.

 Довідково: для отримання детальної інформації про реєстрацію, обслуговування та виплати допомоги по безробіттю, просимо звертатися на «гарячі лінії» центрів зайнятості обласної служби зайнятості. Контакти можна знайти за покликанням: https://is.gd/yoFynO.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора