Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

«Ми – на передовій економічного фронту», – Ігор Табурець

Дата: 23.03.2022 16:10
Кількість переглядів: 118

Фото без опису

На Черкащині вже понад 30 потужних підприємств відновили свою діяльність 100%. Поспілкувався сьогодні з представниками виробництв лівобережжя області начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

Фото без описуФото без опису– Поки наші захисники стримують ворога на передовій і дають йому гідну відсіч, маємо за  максимумом забезпечувати життя в тилу, – зазначив він. – Оскільки ми на передовій економічного фронту. Дякую кожному підприємцю за рішення відновити роботу! Також на рівні області зараз готуємо інфраструктуру для релокації бізнесу з територій, де тривають бойові дії.

Фото без опису

Президент, Уряд і Верховна Рада й далі напрацьовують механізми для спрощення ведення бізнесу в країні. Серед основних рішень:

– кредит під 0% для будь-якого бізнесу впродовж воєнного стану та місяць після його завершення;

– підтримка працевлаштування внутрішньо переміщених осіб: 6,5 тис. грн на кожного такого працівника роботодавці отримуватимуть впродовж 2 місяців;

– спрощення започаткування та ведення бізнесу: замість отримання дозволу чи ліцензії, достатньо подати повідомлення (декларацію), що підприємство відповідає всім вимогам закону;

– жодних перевірок бізнесу під час воєнного стану (виняток – ознаки загроз нацбезпеці)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора