Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Укрпошта доставить “посилки з домівки” з 70% знижкою українцям, які евакуювалися в сусідні країни

Дата: 13.03.2022 10:58
Кількість переглядів: 149

Фото без описуУкрпошта з 11 березня буде доставляє “посилку з домівки” з 70% знижкою до Польщі, Румунії, Молдови, Угорщини та Словаччини, тобто до тих країн, які приймають найбільшу кількість українців, яким довелося покинути Батьківщину через російську агресію.

За даними ООН за два тижні війни з України виїхало до 2 млн громадян, і кількість людей, яким довелося кинути все і тікати в пошуках безпеки, з кожним днем тільки зростає. Очевидно, що в тривожному рюкзаку чи валізці речей на 2-3 дні. А скільки ще доведеться українцям переховуватися від градів і авіабомб – важко передбачити. Тому Укрпошта домовилася з поштами найближчих західних сусідів про спеціальні умови доставки з максимальною знижкою – 70%*. Аби рідні чи знайомі за можливості змогли відправити необхідні речі тим, хто покинув межі України.

“Ми розуміємо, що багато українців, які за два тижні були змушені виїхати за кордон, щоб врятуватися від війни, опинилися у скрутному становищі. Багато хто виїхав без необхідних речей, навіть без запасного одягу. Так, ці речі можуть частково компенсувати волонтери і благодійні фонди країн, які приймають українців. Але свій домашній светр, чи куртка, чи якісь речі побуту, такі звичні, що цінність їхню розумієш тільки тоді, коли втрачаєш, зможуть морально підтримати українців за кордоном. Багато хто каже, що почувається розгубленим, коли потрапляє до іншої країни. Для таких людей відправлення з їхніми домашніми речами, або просто купленими і привезеними з України, стане сигналом про те, що їхній дім, їхнє звичне життя не залишилися десь далеко. Потрібно трохи почекати, і знову можна буде повернутися додому”, – прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

На поштовому відділенні “посилки з домівки” будуть оформлятися як звичайні відправлення. Вартість доставки залежить від розмірів та ваги, проте на всі такі відправлення Укрпошта надасть знижку -70% від вартості міжнародного відправлення.

Оформити відправлення можна як у відділенні Укрпошти, так і онлайн в особистому кабінеті або в мобільному додатку Укрпошти. Для цього потрібно вказати вид відправлення – міжнародна посилка, та країну адресації – Польщу, Румунію, Угорщину, Словаччину або Молдову. Також потрібно заповнити митну декларацію.

Рекомендації для Клієнтів щодо заповнення митної декларації CN23 (заповнюється в 3 примірниках):

  • всі дані бажано заповнювати англійською мовою (або латинськими літерами);

  • в полі «Категорія відправлення» вказати «подарунок»;

  • загальна вартість вкладення не більше 40 EUR (та обов’язково зазначити валюту EUR);

  • в описі вкладення потрібно вказувати «used personal ___» (наприклад, dress, jacket);

Наразі більшість відділень Укрпошти працює у звичному режимі. Проте у деяких областях через воєнні дії тимчасово не можлива доставка відправлень. Перед тим, як оформити відправлення, перевірте, чи у вашій області працюють відділення на прийом відправлень. зробити це можна за посиланням https://offices.ukrposhta.ua/assets/ukrposhta-possible.png

*надається виключно на тариф доставки, на додаткові послуги – ні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора