A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

НАЗК: до перемоги над загарбниками декларанти не повинні витрачати час на подання декларації

Дата: 07.03.2022 16:53
Кількість переглядів: 164

 

До перемоги над рашистськими загарбниками декларанти не повинні втрачати час на заповнення та подання декларації – це офіційна позиція Національного агентства з питань запобігання корупції. Ця позиція стосується і подання повідомлень про суттєві зміни в майновому стані.

Натомість посадовці мають докладати всіх можливих зусиль, спрямованих на захист власної свободи, миру в Європі та світі, оборону Української держави.

Так, багато декларантів звертаються з такими питаннями:

  • Чи буде перенесено строк подання щорічної декларації, яка відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” (далі – Закон) має бути подана до 1 квітня (останній день подання – 31 березня)?
  • Чи потрібно під час війни подавати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, яке закон вимагає подати до НАЗК у 10-денний строк з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку?

Як зазначено вище, кінцеві терміни для подання декларацій та повідомлень визначені Законом, а отже можуть бути змінені лише у разі прийняття Верховною Радою окремого закону про перенесення строків.

Для того, щоб створення відповідного законопроекту було розглянуто, після закінчення війни НАЗК звернеться до Верховної Ради з проханням перенести кінцевий строк подання декларації за 2021 рік та повідомлень про суттєві зміни у майновому стані.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора