A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Прем’єр-міністр: Кожен із нас має працювати заради України та нашої перемоги

Дата: 07.03.2022 10:48
Кількість переглядів: 117

Україна має швидко переходити до «Економіки воєнного стану» — відбудувати ефективну роботу всіх необхідних підприємств, мобілізувати ресурси, створити нову логістику. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у відеозверненні 6 березня.

Глава Уряду звернувся до місцевих органів влади тих регіонів, які зараз розташовуються в тилу, із закликом забезпечити людей роботою.

«До війни ми з вами багато говорили про індустріальні парки. Тепер ваші розробки в цьому напрямку мають стати основою для розгортання підприємств, які працюватимуть задля нашої перемоги», — зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр також звернувся до бізнесу із закликом відновити виробництва, якщо в регіоні немає небезпеки, та до всіх українців:

«Війна стала шоком для кожного з нас. Багато хто втратив домівки, роботу, заощадження. Але залишився захищати Україну. Сьогодні держава вас підтримає. За дорученням Президента України наступного тижня запрацює оновлена програма єПідтримка. В рамках цієї програми кожен найманий працівник, кожен ФОП, у якого війна забрала роботу, зможе отримати 6,5 тис. гривень», — зауважив Денис Шмигаль.

За його словами, програма працюватиме за аналогією з виплатами за вакцинацію — через застосунок Дія. Міністерство цифрової трансформації повідомить деталі, як саме оформити допомогу.

«Це зараз. Але надалі кожен з вас має почати працювати заради України та нашої перемоги. Я вдячний кожному, хто в той чи іншій спосіб допоміг нашій героїчній армії, а також допомагає людям, які опинилися у скрутних умовах руйнування і окупації. Тепер нам потрібно відновлювати виробництва, там, де це можливо», — підкреслив Прем’єр-міністр.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора