A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Бізнес, гуманітарні коридори, підготовка: Олександр Скічко про першочергові заходи в області

Дата: 06.03.2022 16:42
Кількість переглядів: 129

Фото без опису

Як працює Черкащина в умовах воєнного стану, які пріоритетні заходи тут втілюють, розповів Олександр Скічко у відеозверненні.

Наводимо основні тези:

  • Черкащина – транзитна область. Тож маємо забезпечити можливість максимального проїзду для населення зі сходу та гуманітарних вантажів із заходу. Працюємо над тим, щоб збільшити пропускну здатність. Також  вже сьогодні розгортаємо додаткові пункти обігріву та ліжкомісця в Умані.
  • Працюємо з головами ОТГ та міськими головами щодо забезпечення належних умов для довгострокового перебування населення в укриттях. Для цього треба сформувати резерв запасів, яких вистачить щонайменше на три дні. Адже ситуація може розвиватися непередбачувано, ми ж маємо бути готовими.
  • Готуємося до роботи у наближених до воєнних умовах. Дбаємо про забезпечення додаткових джерел живлення, центрів зв’язку, формуємо запаси продовольства та ліків. Охороняємо об’єкти критичної інфраструктури.
  • Маємо питання від бізнесу, чи можна працювати. Скажу так: треба, адже наша економіка має продовжувати забезпечувати життєдіяльність міста, області та бути підтримкою для всієї України.

Разом до перемоги!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора