A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Задля відновлення України Уряд створює чотири фонди

Дата: 04.03.2022 13:13
Кількість переглядів: 116

 

Фото без опису

За дорученням Президента України, Уряд починає працювати над створенням чотирьох фондів, кошти яких підуть на відновлення України. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у відеозверненні 3 березня.

«Перший — це фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури. Ми відновимо все, що зруйнували російські окупанти. Кожен дім, кожну квартиру, кожну школу, кожен дитячий садок та лікарню! Кожен міст і дорогу», — підкреслив очільник Уряду.

Другим, за словами Прем’єр-міністра, є фонд відновлення та трансформації економіки. Денис Шмигаль відзначив, що Україна проситиме партнерів прийняти так званий «український План Маршалла». Він наголосив, що нашій державі потрібно не просто відновити економіку, а побудувати нову європейську країну.

«Третій. Фонд обслуговування та погашення боргу. Україна сьогодні, незважаючи на війну, виконує всі свої зобов’язання. 1 березня Мінфін України здійснив купонну виплату в розмірі 292 мільйони доларів за єврооблігаціями. Але ми вважаємо, що світ має допомагати й підтримувати Україну, розуміючи який тягар сьогодні лежить на нас», — зазначив Денис Шмигаль.

Ще одним фондом, як повідомив Прем’єр-міністр, має стати Фонд підтримки постраждалого бізнесу.

«Всі ми бачимо, скільки підприємців, компаній допомагають сьогодні нашим військовим, лікарям, звичайним українцям. Всі об’єднались заради спільної мети — вигнати ворога з нашої землі. І ми розуміємо, що наше завдання — допомогти бізнесу повернутись до нормальної роботи, нормального життя, нормального існування», — резюмував Глава Уряду.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора