A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Олександр Скічко зі зведенням на вечір 1 березня

Дата: 02.03.2022 02:04
Кількість переглядів: 206

В Україні завершується шостий день війни. Керівник Черкаської обласної військової адміністрації Олександр Скічко відзвітував перед областянами за проведену роботу та ситуацію в області станом на 1 березня.

До розмови також долучився член команди Олександра Скічка генерал-майоро Ігор Табурець який відповідає за військову складову на Черкащині.

Насамперед голова ОДА відзвітував, що постраждалих внаслідок вранішніх вибухів на Уманщині немає. Також закликав пильно ставитися до всіх попереджень про авінебезпеку.

Також у відео Ігор Табурець відзначив, що нині в області на всю тривають підготовчі роботи з укріплення та захисту територій області. Закликав дотримуватись встановлених правил проходження блокпостів, адже йдеться про безпеку кожного з нас та країни в цілому.

– Блокпости – важлива безпекова складова, – наголосив Олександр Скічко. – Вони мають бути затверджені та розташовані за погодженням з районними військовими адміністраціями та обласним штабом. Тож закликаю голів тергромад області самовільно не розташовувати блокпости без погодження з РДА та обласним штабом. Все має бути структуровано, аби на Черкащині був порядок та спокій.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора