A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Медичні заклади в умовах воєнного стану в Україні будуть фінансуватися безперебійно

Дата: 26.02.2022 18:40
Кількість переглядів: 117

Фото без опису У зв’язку з військовою агресією РФ проти України Уряд оперативно прийняв зміни, які забезпечать безперебійне фінансування медичних закладів в умовах воєнного стану.

 Зокрема, зміни до Постанови КМУ №410 передбачають для надавачів медичних послуг, які розташовані на території дії воєнного стану, розрахунок фактичної вартості медичних послуг на місяць за всіма пакетами послуг, що визначається відповідно до Програми медичних гарантій. А положення договорів щодо внесення електронних даних в ЕСОЗ не застосовується.

 Зміни до постанови КМУ №1440 передбачають, що запланована та фактична вартість медичних послуг для всіх напрямів ПМГ розраховується як 1/12 від загальної ціни договору, починаючи з місяця введення воєнного стану. У такому вигляді оплати здійснюються не пізніше місяця, у якому введено воєнний стан.

Пишаємось нашими медиками, які сьогодні під обстрілами окупантів продовжують надавати медичну допомогу всім хто її потребує. Жодна лікарня не закрилась, всі працюють і рятують поранених.

Бережіть себе та своїх рідних! Україна переможе!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора