Калинопільська селищна рада Звенигородського району Черкаської області
Офіційний вебсайт

Зв’язку між вакцинацією КПК та аутизмом немає – результати масштабного дослідження

Дата: 18.02.2022 10:53
Кількість переглядів: 193

Фото без опису   Загальнонаціональне дослідження в Данії, в якому взяли участь понад 657 тисячі дітей, підтвердило, що вакцинація проти кору, паротиту та краснухи не підвищує ризик аутизму. Навпаки – вакциновані КПК діти мали на сім відсотків меншу ймовірність аутизму, ніж невакциновані. Це авторитетне наукове дослідження уже назвали наймасштабнішим.

   Учасниками дослідження стали 657 461 дітей, які народилися у Данії з 1999 року до 31 грудня 2010 року. Вони приєднувалися до дослідження, коли їм виповнилося 1 рік (саме в цей час роблять перше щеплення проти кору, паротиту і краснухи) і за ними спостерігали до 31 серпня 2013.

   Це дослідження стало ще одним доказом того, що вакцини в принципі і вакцинація проти кору зокрема в жодному разі не можуть бути причиною розвитку аутизму у дітей.

   Численні міфи, серед яких і міф про аутизм внаслідок щеплення, стали причиною відмови батьків вакцинувати своїх дітей – по всьому світі і зокрема в Україні. В нашій країні це призвело до масштабного спалаху кору, внаслідок якого уже захворіли 80 тисяч українців і 31 людина померла. Лише з початку року – 24 тисячі хворих на кір і 10 втрачених життів.

   Специфічного лікування кору не існує. Вакцинація – єдиний надійний спосіб захисту від хвороби і важких ускладнень.

   Вакцинуватися за Календарем і надолужити пропущені щеплення можуть безоплатно усі діти до 18 років (навіть ті, які мають фальшиву довідку про щеплення, але насправді не були вакциновані), а також дорослі з груп ризику — військові, учасники ООС, студенти, освітяни й медики. Зробити щеплення вакцинами КПК, закупленими державним коштом, можна ЛИШЕ у комунальних (які часто називають «державними») закладах охорони здоров’я, що надають первинну допомогу (де працюють сімейні лікарі, терапевти й педіатри).

   Вакцини КПК (проти кору, паротиту та краснухи) для України закуповує Дитячий фонд ЮНІСЕФ. Вони безпечні, якісні, прекваліфіковані Всесвітньою організацією охорони здоров’я.  Перекваліфікація ВООЗ – це гарантія якості найавторитетнішої організації у галузі охорони здоров’я у світі. Усі регіони забезпечені цими вакцинами виробництва Бельгії та США: станом на 28 лютого в Україні було 1 259 232 дози. Перевірити кількість вакцин у вашій області можна у таблиці.

   Докладно про кір та вакцинацію проти кору: https://bit.ly/2Dok6Qh.

   Відповіді на поширені питання про кір: https://bit.ly/2Vx7Bay

   Інші міфи і наклепи про вакцинацію:

  • Антифейк про “благословенну хворобу”, содо-сольові клізми й інші нісенітниці псевдоекспертів по кору: https://bit.ly/2C5UVQN
  • 9 міфів про вакцинацію – https://goo.gl/peQWpu
  • Антифейк про антинаукові твердження про “імунні потреби нації” – https://goo.gl/k7gkme
  • Антифейк про зв’язок вакцинації проти кору з захворюваністю на грип (його немає) – https://goo.gl/RUJjaT
  • Антифейк про “вакцини по блату” – https://goo.gl/ayqxHf
  • Антифейк про вакцини проти кору в Японії – https://goo.gl/7x25Q2
  • Антифейк про вакцинацію: спростовуємо чергову передвиборчу брехню Юлії Тимошенко – https://goo.gl/5D43ms
  • Правда і міфи про вакцинацію від грипу – https://bit.ly/2tF8UbC
  • Небезпечні міфи про вакцинацію – https://bit.ly/2T5jNT1

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора