A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Унікальна можливість отримати безкоштовно робітничу спеціальність

Дата: 16.02.2022 15:27
Кількість переглядів: 235

   Буває таке, що з певних причин ваша професія вже не затребувана, а ринок праці вимагає «перезавантаження» ваших умінь та навичок.

         Що робити?

         Пройти професійне навчання. 11 центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонують понад 90 спеціальностей на вибір. Майже 99% слухачів відразу знаходять роботу після закінчення навчання за новою спеціальністю.

         Це унікальна можливість отримати робітничу професію БЕЗКОШТОВНО.

         Навчальні групи формуються на замовлення роботодавців та за мірою наповнення. Це означає, що перед навчанням ви укладаєте договір з роботодавцем щодо працевлаштування. А одразу після закінчення навчання ви отримаєте направлення на роботу.

         Під час навчання зареєстровані безробітні отримують фінансову підтримку. А саме: компенсування витрат на проїзд, виплата матеріальної допомоги згідно з чинним законодавством, повне забезпечення необхідними матеріалами.

         Ви маєте можливість брати участь у виставках, конкурсах професійної майстерності та інших заходах, що організовує служба зайнятості. Крім того, освоєння робітничої професії дозволить започаткувати власну справу. Кваліфіковані робітники можуть виконувати приватні замовлення.

         Після закінчення навчання присвоюється відповідна кваліфікація, розряд (категорія, клас) і видається свідоцтво про освіту державного зразка.

 За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами: 0472 63-79-90; 63-27-88!

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора