Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Державна комісія ТЕБ та НС розглянула низку питань щодо єдиної державної системи цивільного захисту

Дата: 25.01.2022 18:13
Кількість переглядів: 114

Фото без опису

 За доручення Прем’єр-міністра проведено засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з керівниками управління територіальних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту. 

 Розглянуто низку важливих питань. Зокрема, щодо повноважень центральних та місцевих органів виконавчої влади в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та можливого ускладнення воєнно-політичної обстановки.

 Також піднято питання забезпечення сталого функціонування галузей економіки в таких умовах. А саме безпеки ядерно-промислового, нафтогазового та вугільно-промислового комплексів, на інфраструктурних об’єктах, у сфері експлуатації об’єктів житлово-комунального господарства тощо.

 Міністр громад та територій Олексій Чернишов наголосив на важливості зазначених питань, а також на необхідності перевірити системи оповіщення, готовність захисних споруд до укриття населення.  І при необхідності привести все з належний стан.

 Крім того, Міністр зауважив, що спекуляції щодо зриву опалювального сезону не справдилися.  «Забезпечено 100% обсяг енергетичних ресурсів всіх необхідних видів, щоб пройти опалювальний сезон і ви бачите йдемо заявленим курсом», – зазначив він.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора