Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Привітання з Днем працівників архівних установ

Дата: 24.12.2021 11:02
Кількість переглядів: 170

Фото без описуШановні ветерани та працівники архівних установ!

 Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників архівних установ!

 Архівні матеріали – це безцінне джерело інформації про минуле і сьогодення рідного краю, про життя людей, суспільства і держави вцілому, яке має унікальний вплив на формування національної свідомості наших громадян та засвідчує вагомий внесок українців у суспільно-політичний та економічний розвиток.

 Завдяки Вашій професійній діяльності стали можливими доступ до документальної бази досліджень, утвердження історичної правди і справедливості. Вашими зусиллями примножується документальна скарбниця нашої держави, зміцнюється нерозривний зв'язок попередніх і прийдешніх поколінь.

 У цей святковий день висловлюємо Вам вдячність за невтомну працю, витримку, наполегливість та сумління, особистий внесок у справу збереження соціально-економічних, історико-культурних надбань рідного краю.

 Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчої енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, нових успіхів у досягненні вашої професійної мети. Нехай переповнюються теплом і щастям Ваші домівки, а радість і удача, добробут і затишок супроводжують Вас щодня!

З повагою,

Селищний голова Володимир Коваленко,

виконавчий комітет та депутатський корпус селищної ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора