A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Оголошення про Конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу

Дата: 06.12.2021 15:05
Кількість переглядів: 246

Фото без опису Виконавчий комітет селищної ради оголошує конкурс з визначення підприємства (організації ) для здійснення функцій робочого органу з організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських  та приміських  автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Катеринопільської   територіальної громади (далі – конкурс).

  Конкурс проводиться відповідно до статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (зі змінами).

Предметом конкурсу є надання права підприємству (організації) здійснювати функції робочого органу  для підготовки матеріалів при проведенні засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників з перевезення пасажирів на  міських та приміських автобусних маршрутах загального користування у межах території  Катеринопільської територіальної громади (далі – робочий орган).  Функції  визначені пунктом 14 Порядку  проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081.

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), що  мають фахівців та досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень (проведення конкурсів, тендерів та інших заходів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, досвід із забезпечення розроблення паспортів автобусних маршрутів загального користування);

 До участі в конкурсі не допускаються підприємства (організації), які:

надають послуги з перевезень;

провадять діяльність на ринку транспортних послуг, пов’язану з наданням послуг з перевезень;

представляють інтереси окремих автомобільних перевізників;

подали для участі у конкурсі недостовірну інформацію.

Для участі в конкурсі претендент подає такі документи:

заяву на участь у конкурсі за встановленою Організатором формою (додається);

копію  документів, що підтверджують досвід роботи підприємства (організації) (не менш як три роки) у галузі організації пасажирських перевезень;

копію документів, що підтверджують  наявність матеріально-технічного забезпечення ( у разі наявності);

копії документів, що підтверджують наявність у підприємства (організації) фахівців у галузі автомобільного транспорту їх досвід роботи та кваліфікацію.

Копії документів, що подаються на конкурс, завіряються в установленому законодавством порядку.

Документи на конкурс приймаються до 17.00 год 04.01.2022 року у конверті, на якому зазначаються назва претендента і адреса, з поміткою «Заява на участь у конкурсі з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу» за адресою: 20500, Черкаська область, Звенигородський район, смт Катеринопіль, вул..Соборна, 12,  Відділ фінансів, економічного розвитку та інвестицій селищної ради.

Перелік документів та заяву можна отримати за адресою: 20500, Черкаська область, Звенигородський район, смт Катеринопіль, вул.Соборна , 12,  Відділ фінансів, економічного розвитку та інвестицій селищної ради.

Засідання  комітету відбудеться 10.01.2022 року о 10,00 год. за адресою: 20500, Черкаська область, Звенигородський район, смт Катеринопіль, вул.Соборна,12, 3-й- поверх, мала зала засідань.

Телефон для довідок: (067-224-51-91)

Заява на участь у конкурсі

Умови конкурсу


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора