Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

В Пальчику вшанували пам'ять про видатного земляка Сергія Єфремова

Дата: 19.10.2021 13:43
Кількість переглядів: 446

Фото без опису Сонячного осіннього дня гостинно зустрічало маленьке село Пальчик Катеринопільської територіальної громади гостей. Адже, 18 жовтня, вся Пальчиківська громада вшановувала та відзначала 145-річницю з дня народження відомого всьому світові громадського діяча, літературознавця Сергія Олександровича Єфремова.

 З хлібом –сіллю зустрічали гостей діти з Пальчиківської школи і разом з гостями поклали квіти до пам’ятного знаку Сергія Єфремова. Серед почесних гостей голова Звенигородської районної державної адміністрації Юрій Піковський та Катеринопільський селищний голова Володимир Коваленко. Учні місцевої школи після покладання квітів до пам’ятного знака, провели цікаву екскурсію по музею Сергія Єфремова, де ознайомили гостей з його життєвим шляхом та родиною. Радує, що діти знають історію рідного села, пам’ятають та вшановують видатних земляків.

 На закінчення екскурсії бібліотекарка місцевої бібліотеки почастувала присутніх запашними пирогами, які полюбляв малий Сергійко Єфремов.

 Традиційно зроблена світлина заходу, яка зберігатиметься в музеї. А Юрій Піковський в книзі відгуків зробив пам’ятний запис про відвідування музею видатного земляка.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без описуФото без опису

Фото без опису

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора