Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Заступник селищного голови Ірина Міненко провела засідання комісії

Дата: 28.09.2021 17:08
Кількість переглядів: 251

 Фото без описуВ Катеринопільській селищній залі відбулося засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у 2021 році.

 Засідання провела Ірина Міненко, заступник селищного голови – начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я.

 Нове формування пропозицій стосовно потреби в коштах для придбання житла або призначення грошової компенсації у 2021 році дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа було зумовлене внесеними змінами до показників опосередкованої вартості житла. Так, наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 10.09.2021 № 230 «Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України» змінено показники опосередкованої вартості житла (розраховані станом на 01 липня 2021 року). Зокрема, для Черкаської області збільшено вартість 1 кв.м загальної площі квартир/будинку до 14 311 гривень.

 Нагадаємо, що на квартирному обліку в населених пунктах Катеринопільської територіальної громади перебуває: 19 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування віком від 16 до 23 років та осіб з їх числа, із них дві особи з інвалідністю; 9 осіб із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа віком від 23 до 35 років.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора